logotyp

4. B

Mgr. Tereza Holá

PÁTEK 15. 1. 2021

PÁTEK 15. 1. 2021

Hezký pátek, milé děti,

tak už je tu opět konec dalšího týdne a vypadá to, že i tenhle bude bohatý na sněhové radovánky. Nezapomeňte si však na konci víkendu vymezit čas a naučit se na ty předměty, ve kterých máte nerozhodnou známku nebo takovou známku, která se vám nelíbí a víte, že byste chtěli lepší.

 

Vlastivěda

Ve vlastivědě si přečtěte v učebnici str. 34 a 35 a seznamte se s půdou a zemědělstvím v České republice. A kdo ví, že má z vlastivědy známku, se kterou není tak úplně spokojen nebo má známku přesně na rozmezí mezi lepší a horší, zopakuje si, co jsme se zatím o České republice v tomto pololetí dozvěděli.

 

Informatika

Poslední díl Edy a Vandy prozatím ještě odložíme, teď pro vás mám něco, co je už pro větší. Musíte se vším pročíst a proklikat, ale věřím, že za 45 minut to stihnete a jako úkol mi dnes ODEVZDÁTE vyfocený záchranný kruh, do kterého vyberete kartičky podle zadání. Nespěchejte a vše si řádně pročtěte, ať si z toho něco odnesete.

https://osveta.nukib.cz/mod/page/view.php?id=452#top

 

Výtvarná výchova

Ve výtvarné výchově se opět inspirujeme sněhem a zkusíte si vyrobit ledního medvídka. Snažila jsem se sehnat šablonu, abych vám to usnadnila, ale už jste mě několikrát přesvědčili o tom, že jste šikulky a poradíte si i bez šablony, takže snad nebude potřeba.

Budete potřebovat pouze bílý papír, lepidlo a černou fixu a nějaký hezky namalovaný papír jako podklad. A samozřejmě telefon, kterým mi pak výsledné veledílo vyfotíte.

https://cz.pinterest.com/pin/3237030969085132/

ČTVRTEK 14. 1. 2021

ČTVRTEK 14. 1. 2021

Dobrý den, děti,

tak už je tu opět čtvrtek a blíží se nám konec týdne. To to letí, co?

 

Český jazyk

Nejprve si všichni podle tabulky, kterou máte vlepenou v sešitě, zopakujete všechny slovní druhy a řeknete, co přesně označují.

Pak si otevřete učebnici na str. 50 a ve cv. 7 si ústně určete pády u napsaných slov. Pak si vezměte ČJ 1, vynecháte řádek, napíšete dnešní datuma napíšete správně věty ze cv. 10. Pak si vezmete obyčejnou tužku a nad všechna slova napíšete číslem, o který slovní druh se jedná.

Nakonec si přečtete básničku ve cv. 9, najdete v ní podstatná jména, do sešitu je vypíšete pod sebe a určíte u nich rod, číslo a pád. Bude to vypadat asi takto:

televizory – M, mn., 1. p.

nohavicí – Ž, jedn., 7. p.

 

Přírodověda

V přírodovědě si dodělejte str. 8 PS a zbytek času věnujte opakování si kapitole „Rostliny“ ze sešitu, učebnice a můžete nahlédnout i do pracovního sešitu. Zvláště pečliví budou při opakování ti, kteří zatím nejsou se svými známkami z přírodovědy moc spokojení.

 

Hudební výchova

V hudební výchově dnes dostanete prostor na to, abyste si zopakovali, co jsme se letos všechno stihli naučit. Vše byste měli mít zapsané v sešitě, pokud vám tam něco chybí, tak si zápis doplňte od spolužáků a příští týden si vyzkouším, co vám v hlavičkách zůstalo, ať můžete nasbírat další hezké známky.

STŘEDA 13. 1.

STŘEDA 13. 1.

 Pěknou středu vám přeji, děti,

po včerejšku máme novou sněhovou nadílku, tak snad vám dnes půjdou úkoly pěkně od ruky, abyste si jí mohly pořádně užít.

 

Český jazyk

Dnes slavnostně dokončíme 1. díl našeho pracovního sešitu. Takže si dejte záležet, ať to máte bez chyby a krásně napsané, a hezky se s ním tak rozloučíte. Uvidíme, jestli se pak někdy ve slohu podíváme ještě na úplně poslední stránku. Mám teda na mysli str. 38 cv. 2, str. 39 cv. 3, 4 a), b), 5, 6 (bez a)).

 

Matematika

V matematice si na úvod ještě procvičíme zápis čísel nad 10 000. http://pataci.wz.sk/matematika/zapis_cisel4.htm

Pak si otevřete sešit M 1 a učebnici na str. 56 a spočítejte si do sešitu cv. 23 a ve cv. 24 pouze 2. a 3. sloupeček (4 příklady). Pak v učebnici otočte o stránku zpět na str. 54, 55 a u slovních úloh ve cv. 9 a 17 napíšete zápis, výpočet a odpověď.

 

Vlastivěda

Ve vlastivědě si nejprve v učebnici na str. 32 dočtěte, co je to podnebí a dopište si zápis do sešitu:

PODNEBÍ = dlouhodobý stav počasí na určitém místě

je dáno: a) polohou (vzdáleností od moře)

               b) nadmořskou výškou a členitostí krajiny

 - ČR - leží v mírném podnebném pásu → střídají se 4 roční období

         - s vyšší nadmořskou výškou klesá teplota a zvyšuje se množství srážek

         - teplé x mírně teplé x chladné oblasti (Vysočina - ___________ oblast)

Na vynechaný řádek doplníte podle mapky v učebnici, v které podnebné oblasti se nachází právě naše Vysočina.

ÚTERÝ 12. 1. 2021

ÚTERÝ 12. 1. 2021

Přeji vám hezké úterý, děti,

připomínám, abyste nezapomínaly plnit také úkoly do angličtiny, které najdete na Edupage a připojovali se na online hodiny. A teď už jdeme na to.

 

Český jazyk

Protože spousta z vás koukala v televizi na Harryho Pottera, mám pro vás tematické procvičování slovních druhů. https://www.umimecesky.cz/rozbory-slovni-druhy-harry-potter-2-uroven/950 Nezapomeňte si vždy přečíst, co vám tam napíšou poté, co kliknete na „Vyhodnoť“.

Pak si otevřete sešit ČJ 2 a učebnici na str. 49. Je tam cv. 5, které do sešitu přepíšete. Nezapomeňte, že předpony píšeme dohromady se slovem a předložky zvlášť. Za každé podstatné jméno pak připíšete číslicí jeho pád podle vzoru, který máte uvedený v úkolu a).

A nakonec si otevřete PS na str. 36 a uděláte si cv. 1, 2, 3 a 1.

 

Čtení

Ve čtení si přečtěte z čítanky ze str. 46 text Pišťucha má problémy tolikrát, abyste byli se svým čtením spokojeni. Pak si otevřete sešit do čtení a napíšete odpovědi na všechny tři úkoly, které jsou napsané pod textem.

 

Pracovní činnosti

Abychom nestavěli jen ty sněhové sněhuláky, zkusíme si dnes vyrobit papírové. Popis pracovního postupu najdete na stránkách a já věřím, že se vám podle něj podaří vyrobit nádherné sněhuláky. Nezapomeňte mi je pak vyfotit a poslat.

http://www.vytvarne-namety.cz/index.php/95-rocni-obdobi/zima/688-snehulaci-a-tvary

PONDĚLÍ 11. 1. 2021

PONDĚLÍ 11. 1. 2021

Dobrý den, milé děti,

tak tu máme pondělí a před námi je další týden online výuky. A jelikož se nezadržitelně blíží konec pololetí, musíte se teď snažit více než obvykle, aby byly známky na vysvědčení co nejlepší.

 

Matematika

V matematice si dnes nejprve zopakujeme převody jednotek. Otevřete si sešit M1, vynechte řádek a napište dnešní datum. K tomu si otevřete učebnici na str. 32 a správně doplňte cv. 19. Poté otočte na str. 55 a ze cv. 16 a cv. 18 spočítejte vždy první 4 příklady. Nakonec otočte na str. 56 a napište pouze rovnou čísla ze cv. 20. Toto poslední cvičení mi dnes ODEVZDEJTE a vyfocené pošlete na WhatsApp.

 

Přírodověda

V přírodovědě si procvičíte, co všechno vám o rostlinách zůstalo v paměti. V týmu Český jazyk 4. B je ve složce Přírodověda nahraný pracovní list s dnešním datem, tak se ho pokuste vyplnit pouze za pomoci svých chytrých hlaviček. Soubor si musíte nejprve stáhnout, protože se na MS Teams vložil trochu rozházený. Po stáhnutí by to však mělo být v pořádku.

ONLINE VÝUKA 11. - 15. 1.

PONDĚLÍ       český jazyk         8:00 - 8:45     červení

                                               8:50 - 9:35      zelení

                                               9:40 - 10:25    modří

 

ÚTERÝ          matematika         8:00 - 8:45      zelení

                                               8:50 - 9:35      modří

                                               9:40 - 10:25    červení

 

STŘEDA         čtení                   8:00 - 8:45      modří

                                               8:50 - 9:35      červení

                                               9:40 - 10:25    zelení

 

ČTVRTEK        matematika       8:00 - 8:45     zelení

                                               8:50 - 9:35     modří

                                               9:40 - 10:25   červení

 

PÁTEK           český jazyk          8:00 - 8:45    modří

                                                8:50 - 9:35    červení 

                                                9:40 - 10:25   zelení

PÁTEK 8. 1. 2021

PÁTEK 8. 1. 2021

Krásný pátek, milé děti,

pro toho, kdo se prokousal všemi včerejšími úkoly, mám dobrou zprávu. Dneska to bude totiž o to víc odpočinkové, ať můžete brzy začít víkend a konečně si pořádně užít sněhovou nadílku. Ovšem ten, kdo některé úkoly z tohoto týdne nesplnil, využije víkend k dodělání svých restů.

 

Český jazyk

Dnes si opět po delší době dáme sloh a jak jinak než na téma pohádkové postavy. Nejprve si otevřete učebnici na str. 44 a přečtěte si popis čerta a snažte se text porovnávat s tím, jak čert na obrázku doopravdy podle vás vypadá. Poté si zodpovězte i doplňující cvičení a), b) a pozorně si přečtěte, co vám říká žlutý rámeček.

Pak si otevřete světle růžový sešit do slohu ze správné strany, na novou stranu napište dnešní datum a nadpis „Charakteristika postavy“, vyberte si svojí nejoblíbenější pohádkovou postavu a podle osnovyučebnici na str. 44 cv. 2 ji popište. Postačí 10 vět a ilustraci dělat nemusíte, ale můžete. Poté si 3x zkontrolujete svůj napsaný text a pravopisné chyby a pak mi tento úkol ODEVZDÁTE.

 

Informatika

Vzpomínáte si ještě na Vandu a Edu v online světě? Ve škole jsme stihli pouze první 3 díly, takže teď vám posílám odkaz a doma si poslechněte 4. i 5. díl.

https://junior.rozhlas.cz/vanda-a-eda-v-onljn-svete-jak-se-neztratit-na-internetu-8335191

 

Výtvarná výchova

Jelikož minule měla origami zvířátka docela úspěch a všem se vám velmi povedla, dnes mám pro vás připravené další origami. Tentokrát to ale bude stromeček a jeho tvorba bude o něco složitější, ale já nepochybuji, že vy to i tak zvládnete. Nechám na vás, jestli z něj pak třeba uděláte vánoční stromeček a nějak si ho ozdobíte, nebo třeba zasněžený stromeček v lese, fantazii se opět meze nekladou. Rozhodně mi pak ale pošlete fotky vašich výrobků, už teď se na ně moc těším!

https://www.youtube.com/watch?v=TZAsOQiZMEs&feature=emb_rel_end

ČTVRTEK 7. 1. 2021

ČTVRTEK 7. 1. 2021

Dobrý den, děti,

s chutí do toho, půl je hotovo, tak se na to rovnou vrhneme.

 Český jazyk

Rozcvičte si ruce a prsty, dneska si trochu zapíšeme. V učebnici na str. 46 je cv. 2, které přepíšete do ČJ 1 a správně doplníte slova z nabídky, která je pod textem. Pak si vezmete tužku a jak máte v odrážce a), na konec 1. odstavce napíšete počet vět, které má a tužkou nad každou větu napíšete pouze písmena (VJ nebo S), zda se jedná o VJ – větu jednoduchou či S – souvětí.Poté ve 2. odstavci podtrháte barevně všechna přídavná jména a ve 3. odstavci napíšete opět tužkou nad každé podstatné jméno jeho rod (M, Ž, S) a číslo (jedn., mn.).

Pak si vezměte PS a na str. 37 doděláte ještě cv. 4, 5, 6 a na další straně pak cv. 7.

 

Přírodověda

V přírodovědě si dnes nejprve dopíšeme zápis v sešitě. Najdete jej opět v MS Teams jako předchozí zápis, jen bude označen dnešním datem.

Poté si vezměte PS a od str. 5 do str. 7 vyplňte všechna cvičení. Pokuste se používat pouze svoji hlavu, pak sešit a pak učebnici.

 

Hudební výchova

A protože jsem zjistila, že jste velcí milovníci pohádek stejně jako já, tak na hudební výchovu mám pro vás něco speciálního… Pohádkový kvíz! Kdo uhodne úplně všechno správně?

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3BZ7pZ7rbDCtuGxyPw3Wuc1Re1N7t7T9wHHWJ94KwxrXUz_Eb2nP4pRAU&v=oOxJhQbDfBA&feature=youtu.be

STŘEDA 6. 1. 2021

STŘEDA 6. 1. 2021

Dobrý den, děti,

nezapomeňte, že na angličtinu jste rozdělení stejně jako jste byli zvyklí při první distanční výuce. Všechny materiály najdete na Edupage, takže nezapomeňte pravidelně plnit úkoly také tam.

 Matematika

V matematice si dnes procvičíme počítání s čísly do 10 000, takže si otevřete sešit M1, vynechte si řádek, napište dnešní datum a do sešitu napíšete a vypočítáte z učebnice ze str. 51 cv. 1, 6, 8 a cv. 7 (zápis, výpočet i odpověď).

 

Vlastivěda

Doufám, že jste všichni přes prázdniny za pomoci učebnice a mapy úspěšně vyplnili pracovní list, a že jste si z něj také něco zapamatovali. Hned se o tom přesvědčíme. Otevřete si sešit, vynechejte řádek, napište dnešní datum a nadpis „Opakování“. K tomu si otevřete učebnici na str. 33 a vypracujete do sešitu celou stránku. Snažte se pátrat pouze ve své hlavě, v nejkrajnějším případě použít učebnici či mapu. Nic jiného k tomu však nepotřebujete. Cv. 1 opište celé, kromě poslední věty, a doplňte chybějící slova. U cv. 2 také opište celé věty a doplňte. Ve cv. 3 si do jednoho sloupečku napište písmena A – H a k nim připište názvy příslušných pohoří, a do dalšího sloupečku čísla 1 – 10 a k nim připište názvy daných řek. U cv. 4 pak napište pouze písmeno otázky a správnou odpověď (např. A. c)). Tento úkol mi dnes ODEVZDÁTE. Až ho sami vypracujete, tak jej vyfotíte nebo poprosíte rodiče o vyfocení a pošlete mi ho na WhatsApp.

 

Čtení

A dnes je ten den. Svátek Tří králů. V tento den přišli tři králové, Kašpar, Melichar a Baltazar, k Ježíškovi do Betléma a přinesli mu dary – zlato, kadidlo a myrhu. Tímto dnem také oficiálně končí vánoční svátky. Přečtěte si v čítance text „Tři králové“ začínající na str. 71 a abychom si ty letošní Vánoce ještě připomněli, tak mi do světlerůžového sešitu do čtení napíšete název vaší letošní nejoblíbenější vánoční pohádky a nakreslíte k ní na celou stránku ilustraci. Doufám, že jste letos všichni zkoukli alespoň na jednu vánoční pohádku, a nekoukali jen na Harryho Pottera. Kdo však neviděl ani jednu pohádku, nakreslí již zmíněné tři krále.

ÚTERÝ 5. 1. 2021

ÚTERÝ 5. 1. 2021

Zdravím vás, milé děti,

s chutí do toho, půl je hotovo!

 

Český jazyk

V českém jazyce nejprve doděláme kapitolu v PS a to na str. 35 cv. 6, 7, 8, 9 a 10. Poté si stáhnete z MS Teams ze složky Český jazyk soubor 5. 1. slovní druhy, vytisknete si ho, vyplníte a vyplněný vložíte za obal PS. Měli byste už zvládnout vyplňovat zpaměti, v krajním případě můžete nakouknout do ČJ 1.

 

Čtení

Dnes uděláme ODEVZDÁVACÍ úkol trochu netradiční, ale stejně důležitý. Budete číst text z čítanky na str. 70 "Jak rozbalovat vánoční dárek" a až ho přečtete minimálně třikrát (ale tak, aby vám to opravdu šlo), vaše čtení mi nahrajete. Ve staré známé aplikaci WhatsApp si rozkliknete konverzaci se mnou a vpravo dole je ikonka zeleného mikrofonu, tak ji zmáčknete a potáhnete trochu nahoru, tím pádem nebudete muset tlačítko držet a budete se moci plně soustředit na čtení, které se bude nahrávat. Vyberete si jakýchkoliv 8 vět ze zadaného textu, které mi ještě dnes pošlete krásně přečtené.

 

Pracovní činnosti

Jelikož zítra bude svátek Tří králů, tak pro ty, kdo si budou chtít zkrátit volnou chvíli a rozproudit svého tvořivého ducha, mám připravený k vyrobení betlém na nitkách. Šablonu najdete v MS Teams ve složce Pracovní činnosti a vaším úkolem bude si šablonu vytisknout, kdo má možnost může i na tvrdý papír, všechny postavy krásně vymalovat a vystřihnout a pak zezadu napojit nitku, kterou pak přivážete třeba na nějakou větvičku stejně tak jako je vidět na obrázku. Komu se podaří všechny kroky splnit a betlém vyrobit, nechť mi určitě pošle fotku, moc ráda se podívám na vaše díla.

PONDĚLÍ 4. 1. 2021

PONDĚLÍ 4. 1. 2021

 Krásné první školní ráno roku 2021, milé děti!

Doufám, že jste dnes vstali pravou nohou a jste připraveni se vrhnout do učení. Nezapomeňte mi opět každý den poslat na WhatsApp vyfocený jeden zadaný úkol, u kterého vám napíšu "ODEVZDAT", a zbylé úkoly si pravidelně plnit. Na konci ledna bude vysvědčení a už byste to neměli kdy dohnat.

 

Český jazyk

Kdo dnes nebyl na online výuce, tak si nejprve zopakuje slovní druhy podle tabulky, kterou má v sešitě ČJ 1 a poté si ústně projde z učebnice na str. 42 cv. 9 + modrou tabulku, str. 43 cv. 15 a v PS udělá celou str. 34. Kdo na online výuce byl, pouze dodělá PS str. 34.

 

Matematika

Jistě si vzpomínáte, že v matematice už hravě zvládáme počítat s čísly do 10 000. Umíme je sčítat, odčítat, násobit a dělit zpaměti a zatím i sčítat a odčítat písemně. Ještě nám tedy chybí písemné násobení a dělení těchto čísel.

Nejprve si však zopakujeme, co už umíme, a to v PS na str. 15, 16 cv. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12. Tyto úlohy mi dnes ODEVZDÁTE a vyfocené tak, abych číslice přečetla, mi je dnes pošlete na WhatsApp.

 

Přírodověda

V učebnici si přečti str. 14 - 17, zopakuj si, co jsme si zatím říkali o rostlinách a poté si otevři sešit na straně, kde jsme naposledy skončili se zápisem rostlin, napiš dnešní datum a opiš si zápis, který máte vložený v MS Teams v týmu Český jazyk 4. B → Soubory → Výukové materiály → Přírodověda → soubor 4. 1. zápis rostliny.

 

Tělesná výchova

Stejně jako ve škole po vás tělesná cvičení chtít nebudu, ale myslete na to, že ve zdravém těle zdravý duch a ve svém zájmu zkuste každý den udělat pro svoje tělo něco dobrého. Třeba jít ven jen tak na procházku nebo se proběhnout, zkusit si udělat pár dřepů nebo se pustit do nějaké výzvy a každý den zvyšovat počet opakování nějakého cviku, nechám to na vás. Sportu zdar!

ONLINE VÝUKA 4. - 8. 1. 2021

ONLINE VÝUKA 4. - 8. 1. 2021

Dobrý den, milé děti,

vítám Vás v novém roce 2021 a doufám, že jste do něj vkročily tou správnou nohou!

Následující týden se budeme opět vídat pouze přes obrazovky počítačů, ale nevěšme hlavy. Navážeme stejně jako jsme na konci listopadu skončili a určitě to zvládneme jako minule. Každý den tady opět najdete úkoly na daný den + si pohlídáte, abyste byli včas připojeni na online výuku své skupiny v MS Teams. Nezapomeňte si úkoly plnit průběžně a každý den bude opět jedno cvičení k odevzdání. Kdo se nebude moci zúčastnit online výuky nebo splnit zadaný domácí úkol v daný den, musí být řádně omluven.

 

PONDĚLÍ       český jazyk         8:00 - 8:45     červení

                                               8:50 - 9:35      zelení

                                               9:40 - 10:25    modří

 

ÚTERÝ          matematika         8:00 - 8:45      zelení

                                               8:50 - 9:35      modří

                                               9:40 - 10:25    červení

 

STŘEDA        český jazyk         8:00 - 8:45      modří

                                               8:50 - 9:35      červení

                                               9:40 - 10:25    zelení

 

ČTVRTEK     matematika          8:00 - 8:45     zelení

                                               8:50 - 9:35     modří

                                               9:40 - 10:25   červení

 

PÁTEK           vlastivěda            8:00 - 8:45    červení

                                                8:50 - 9:35    zelení

                                                9:40 - 10:25   modří
                                   

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit a já se budu těšit snad se všemi v pondělí na viděnou!

Anglický jazyk - J.Bernardová

Online hodiny angličtiny budou probíhat tak, jak při poslední distanční výuce, tzn.:

úterý -     10.45  

čtvrtek -  10.45 


Online hodiny začínáme ve čtvrtek 7.1.2021

Domácí úkoly budou vždy v pondělí, úterý a ve čtvrtek na edupage. Začínáme v pondělí 4.1.2021. (Je nutné je plnit z hodiny na hodinu, protože na sebe navazují. ) 

Poděkování

Poděkování

Milé děti, milí rodičové,

ještě jednou bychom chtěly moc poděkovat všem Ježíškům za nádherné dárky! Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, spoustu klidu a rodinné pohody, a do nového roku hlavně hodně zdraví a vykročení tou správnou nohou.

Paní učitelka Tereza a paní asistentka Petra

Předvánoční týden

VÝUKA OD 30. LISTOPADU

Tak jsme dnes úspešně zahájili školní docházku. Nově však bude upravený konec vyučování každý den a to následovně:

 

Konec vyučování

obědy

Po

12.25

12.30 – 12.45

Út

13.00

12.10 – 12.25

St

12.05

12.10 – 12.25

Čt

12.25

12.30 – 12.45

12.50

12.15 – 12.30


Děti by měly nosit každý den 2 nové čisté roušky a měly by mít v lavici v igelitovém sáčku 2 roušky náhradní. Ve třídě se také musí pravidelně větra. Ať mají děti teplé oblečení a případně i více vrstev, sundat si je mohou vždy.

2. října 2020 Výuka na dopravním hřišti

V pátek se žáci zúčastnili výuky na dopravním hřišti. Ve školním projektu Dopravní výchova si osvěžili některé znalosti, které si následně doplnili v první části páteční výuky. Poté se vrhli do terénu na dopravní hřiště, kde si své znalosti ověřili v praxi...

29. září 2020 Dopravní hřiště

29. září 2020 Dopravní hřištěV pátek 2. října 2020 se zúčastníme výuky na dopravním hřišti. Sraz před školou bude v 7:20 hod. S sebou: cyklistickou helmu, látkové rukavice, teplé oblečení a obuv, pláštěnku (ne deštník), svačinu a pití.

15. září 2020 Vlastivěda

15. září 2020 VlastivědaKaždý správný kouzelník musí znát krásy své vlasti! V přiloženém odkazu najdete magickou prezentaci Praha final.pptx, která Vás provede po památkách našeho hlavního města. Co kdyby třeba v pátek náhodou byla poznávačka...?

1. září 2020

1. září 20201. září 2020 jsme úspěšně zahájili nový školní rok v plném počtu dětí, které se většinou již do školy těšily. Přivítali a seznámili jsme se, a poté byly na programu organizační věci.
Mimo jiné jsme si ujasnili opatření, která je vzhledem k současné situaci nutno dodržovat.

! Prosíme rodiče, aby pravidelně sledovali webové stránky naší školy a naší třídy, kde naleznou aktuální informace. 

10. září je naplánovaná úvodní rodičovská schůzka.

Na obědy budeme chodit podle rozpisu, tedy každý den 12:20 - 12:40 hod. Konec výuky bude tím pádem posunutý na 12:55 hod. 

Školní družiny v letošním roce pro 4. a 5. ročník nebudou. Během tohoto týdne bude zajištěný dohled nad dojíždějícími dětmi do doby odjezdu jejich autobusu nebo odchodu do kroužku, nejpozději však do 14:00 hod.
Prosíme rodiče dětí, kterých se to týká, aby do žákovské knížky napsali čas odchodu dítěte ze školy.

V případě dotazů mě kontaktujte na školní e-mail: thola@1zdar.cz

S pozdravem a brzy na viděnou,  Tereza Holá.
Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení
 • image 239
 • image 238
 • image 237
 • image 236
 • image 235
 • image 234
 • image 232
 • image 230
 • image 227
 • image 226
 • image 218
 • image 217

Created by © 2019 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy