4. A

Mgr. Zuzana Růžičková ( učebna 815 )

4. A1. 2. 3.4.5.
pondělíčjaj vl tv 
úterýčj ajpř pč 
středa mčj vl čj hv 
čtvrtekčjčj aj tv 
pátekčj  přinf vv vv 

Atletické závody

Atletické závodyVe středu 25. září proběhnou za příznivého počasí na školním hřišti již tradičně Atletické závody, kterých se zúčastní 3 vybrané dívky a 3 vybraní chlapci ze třídy. Tito sportovci poměří své síly mezi dalšími vrstevníky a to po vyučování od 13.15 h. Snad budou mít reprezentanti naší třídy čas:) a počasí se vydaří:)

Čtvrtý zářijový týden

Čtvrtý zářijový týdenMilí rodiče,
tento školní rok se nově učíme předměty Přírodovědu a Vlastivědu, které navazují na znalosti z Prvouky 3. ročníku. Jedná se o předměty, na které je nutné se připravovat z hodiny na hodinu a to formou čtení zápisů v sešitě, či učebnici. Děti jsou informovány ústně o pětiminutovkách, písemky si budeme zapisovat do úkolníčku. Je na nich a na Vás, jak se jim bude dařit.
Co je však nutné mít? - mapu České republiky  s barevně vyznačeným pohořím, vodstvem,...

Zvýšenou pozornost vyžaduje připravenost pomůcek pro výuku, uložených v aktovce podle rozvrhu. 
Mějme na paměti, že zapomínání je součást klasifikace:)
Pěkný týden, ZR.

Dopravní výchova

Dopravní výchovaTento týden (od 23. do 27. 9.) proběhne na 1. stupni naší školy projekt Dopravní výchovy, ve kterém se zaměříme na znalost dopravních značek, na řešení dopravních situací, na výbavu jízdního kola a na bezpečnost silničního provozu.

Míčové hry ve škole

Míčové hry ve školeTento týden (od 16. do 20. 9.) byl ve znamení sportu - miniházené a basketbalu, kde si děti vyzkoušely cvičení s míči a lehce se seznámily s pravidly hry. Děti byly natolik nadšené z miniházené, že bychom ji a i jiné míčové hry mohli hrávat v novém kroužku Házená a míčové hry, který povedu já a p. uč. Kadlec. Zájemci již dostali přihlášky.

Konzultace pro žáčky

Každou středu od 12.45 do 13.30 mohou děti přijít na doučování, kde si společně objasníme pro ně dosud neobjasněné:)

Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy