logotyp

4. B

Mgr. Ptáčková Ivana

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 - 4.B

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 - 4.BDobrý den!
Vítáme vás všechny v novém školním roce na webových stránkách naší třídy. Přejeme vám i vašim rodičům, aby byl pro vás tento školní rok co možná nejúspěšnější. Proto nezapomeňte! Ve středu 1.září  2021 vykročte pravou nohou!

Na všechny se těší Ivana Ptáčková a Lucie Topinková

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Ve středu 22. září jsme navštívili dopravní hřiště. S paní Plockovou jsme si povídali o bezpečném chování v silničním provozu v roli chodce i v roli cyklisty. Zopakovali jsme si povinnou výbavu kola, vyzkoušeli jsme si znalost dopravních značek a předpisů. Také bylo zajímavé řešit dopravní situace na různých typech křižovatek. Nejvíce nás však bavila jízda na kolech. Musíme si ale přiznat, že máme do dubna co zlepšovat, protože na nás čeká dopravní soutěž ,,Besipáček".
I přes nepřízeň počasí se nám návštěva na hřišti moc líbila.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚVe středu 22.9. jdeme na dopravní hřiště. Sraz u školy je v 7.15 hodin. Děti budou mít cyklistickou přilbu, sportovní (teplejší) oblečení a obuv, v  batůžku pláštěnku, svačinu, pití, penál a přezůvky. Doporučuji i rukavice a čepici nebo čelenku, která se jim vejde pod helmu, budeme 2 hodiny v učebně a 2 hodiny venku na dopravním hřišti. 

INFORMACE K ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU

Žáci do školy nastoupí ve středu 1.9.2021. Výuka začíná v 8.00 a končí v 9.40.
Po skončení vyučování děti odcházejí domů nebo do družiny.
Děti, které nepůjdou ve středu do družiny, ale mají zajištěný oběd, počkají ve třídě do 10.20 a po obědě odchází domů. Ve čtvrtek a v pátek budeme mít pět vyučovacích hodin. Končit budeme i s obědem asi v jednu hodinu. Ostatní důležité pokyny si upřesníme během tohoto týdne.

Pokyny:
- Před příchodem do školy žáci nemusí předložit prohlášení o bezinfekčnosti.
- Do školy nemohou vstoupit osoby s příznaky infekčního onemocnění.
- Každá osoba je povinna si při vstupu do budovy školy a ve všech společných prostorech zakrýt dýchací cesty, a to takovým ochranným prostředkem dýchacích cest, který je uveden v aktuálně platném mimořádném opatření.                               
- Při vstupu do školy je nutné si vydezinfikovat ruce. (dezinfekční prostředky jsou umístěné ve vestibulu školy)


Preventivní screeningové testování žáků proběhne ve středu 1. 9., pondělí 6. 9. a čtvrtek9. 9. 2021 v kmenových třídách (4.B učebna č. 714).
Pokud žák nebude přítomen v době testování ve škole, provede se test bezprostředně po jeho příchodu do školy. Testování bude realizováno prostřednictvím rychlých antigenních testů pro samoodběr typu GENRUI.(podobné testy jsme používali v loňském školním roce)

Testování nepodstupují žáci, kteří doloží, že:
1) plní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) 
2) jsou po prodělaném onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19) 
3) mají negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě

V případě, že žák neabsolvuje test z jakéhokoliv důvodu, a nevztahuje se na něj příslušná výjimka z povinného testování, bude se moci účastnit prezenční výuky pouze s ochranným prostředkem dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (rouška).

Základní škola Palachova, Žďár nad Sázavou
Přihlášení
 • image 236
 • image 235
 • image 234
 • image 232
 • image 230
 • image 227
 • image 226
 • image 218
 • image 217
 • image 239
 • image 238
 • image 237

Created by © 2019 -2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy