Poděkování všem kteří pomohli

pomoc-utulkumVelké poděkování…..

……Je vědecky podloženo, že laskavost prodlužuje a naplňuje život. Činí nás šťastnějšími a vytváří kvalitnější mezilidské vztahy. Je dobrá pro naše zdraví…..

Dne 13. 11. se naše škola připojila k těm, kteří dobrým skutkem oslavili Světový den laskavosti. Pod záštitou školního parlamentu byla ve dnech 7. 12. - 8. 12. uspořádána sbírka na pomoc našim čtyřnohým přátelům. Do sbírky se zapojili nejen děti a pedagogové naší školy, ale i rodiče a prarodiče našich žáků. Velké nadšení všech zúčastněných přineslo své ovoce. Když jsme 8. 12. sbírku skončili a sčítali dárečky pro naše kamarády, byli jsme překvapeni množstvím potřebných věcí, které se během sbírky nashromáždily. Všechny dárky putovaly k potřebným – pro kočičky do útulku v Havlíčkově Brodě, dárky pro pejsky jsme rozdělili - prostřednictvím Super zoo na Brněnské ulici zaslali do útulku ve Velkém Meziříčí a s pomocí Zvěrokruhu na ulici Chelčického jsme zaslali do Moravsko-slezského spolku na ochranu zvířat v Opavě.

Na dveře klepou Vánoce - čas pohody, lásky a porozumění…… Čas dobrých skutků…


Děkujeme všem, kteří přispěli do naší sbírky a svými dárečky potěšili opuštěné čtyřnohé kamarády…..

Děkujeme a přejeme klid a pohodu ve vánočním čase…